دوره حرفه ای متخصص ریکت و ریداکس

مدت : ۴۳ ساعت

تعداد دانشجو : ۱,۳۰۴
پشتیبانی نا محدود - مربی محور
لایو های هفتگی با دانشجویان
۲,۲۹۸,۰۰۰تومان

ویژگی های دوره

توضیحات

ریکت دیگه چیه ؟

آمارهای گیت هاب و سایت stack overflow نشان میده که بازارکار کتابخانه ریکت چه در ایران و چه در خارج از کشور رشد چشم گیری در این چند سال اخیر داشته. تا جایی که در سال 2020 ریکت (React.js) به عنوان محبوب ترین کتابخانه جاوااسکریپت شناخته شده است. یکی از دلایل این محبوبیت، سادگی یادگیری، بازار کار فوق العاده، جامعه آماری بالا، سرعت و عملکرد بالا و پشتیبانی فیسبوک هست.

چرا باید ریکت رو فرا بگیریم ؟

ریکت به عنوان تیر خلاص برای یک هنرجوی فرانت برای استخدام هست. چون این روزا عملا هیچ پروژه ای با جاوااسکریپت خام (vanilla JavaScript) انجام نمی شود. چون که به کمک ریکت پروژه در نهایت سادگی و در کمترین زمان ممکن با بالاترین عملکرد انجام می شود. علاوه بر این، استفاده از ابزار جدیدی مثل ریکت، هزینه توسعه و نگه داری پروژه ها رو تا حد چشم گیری کاهش می دهد. پس طبیعتا شرکت ها هم به دنبال متخصص ریکت هستند.

چرا ریکت بازار کار رو به رشدی داره ؟

شرکت ها هزینه های زیادی برای به روز کردن برنامه های خود پرداخت می کنند. هم چنین، یادگیری بسیار ساده ریکت، وجود کتابخانه های قدرمتند، منابع یادگیری فراوان و پشتیبانی فسیبوک همه این ها باعث شده که نیروی متخصص ریکت خواهان زیادی داشته باشد.

صاحب، وجه تمایز دوره ت چیه ؟

بیش از 5 دوره کامل یودمی و یوتوب رو کامل دیدم و واقعا تا الان ندیدم که یک دوره ریکت فرآیند احراز هویت (Authorization - Authentication)، ثبت نام، لاگین، سفارش، مدیریت خطاهای سمت سرور (Error handling)، مدیریت استیت ها به کمک context ، Redux را در یک پروژه واقعی فروشگاه آنلاین (shopping) بررسی کند. به همین دلیل، بک اند و دیتا بیس واقعی رو آماده بهتون میدم که یک پروژه واقعی را تمرین کنید.

آیا صرفا یادگیری ریکت کافیه ؟

بله قطعا، رمز موفقیت توی برنامه نویسی تمرکز روی یک حوزه هست. شما رو باید به عنوان متخصص یک حوزه بشناسن تا از بقیه متفاوت باشید. قطعا یادگیری ریکت به تنهایی برای شما کافی خواهد بود و نیازی به یادگیری vue.js یا angular نیست.

چرا این دوره آماده شد ؟

این دوره حاصل کار با بیش از 125 دانشجو به صورت coach خصوصی، بیش از 4 سال سابقه کار با کتابخانه ریکت در پروژه های داخلی و خارجی و مشاوره چندین استارتاپ و پروژه تحت ریکت (React.js ) و نکست (Next.js) هست. ریکت رو مثل بچه خودم میدونم و بعد این همه سابقه تدریس ریکت، واقعا چالش های آموزش ریکت رو شناسایی کرده ام و یک دوره کاملا پروژه محور و حرفه ای برای شما آماده شده است. انتظار من از شما، بعد این دوره یک توسعه دهنده ارشد ریکت هست که بتونید بدون نیاز به هیچ بوت کمپ و کاراموزی با چندین نمونه کار حرفه ای وارد بازار کار شوید.

آیا همین دوره ریکت کافی خواهد بود؟

مطمین باشید که اولین و آخرین دوره ریکتی هست که شرکت خواهید کرد. تمرین ها و پروژه های این دوره فرآیند یادگیری شما را تکمیل می کند. دوره حرفه ای متخصص ریکت، کاملا متفاوت هست که شما رو به بازار کار می رساند، به شرطی که شما هم همت کنید و همراه من باشید.

برای پشتیبانی چه برنامه ای داری ؟

این دوره پشتیبانی منحصربفرد دارد. پشتیبانی به صورت گروه های ویژه تلگرامی هست و فقط خودم جوابگوی هر گونه سوال و ابهام شما چه در مسائل فنی و چه در پروسه استخدامی و رزومه سازی هستم.

وبینار توی دوره جریانش چیه ؟

اگه دانشجو احساس کنه، کسی کنارش هست که کل مسیر رو رفته با اطمینان خاطر بیشتری یاد میگیره، در این مسیر تجربه های خودم رو بهش میگم و نمیذارم مسیر اشتباهی بره و یادگیری براش لذت بخش خواهد شد. این دوره یک وبینار داره که در طول دوره برگزار میشه. در این وبینارها مسائل مربوط به فرایند استخدامی، رزومه سازی، نمونه کار و سوالات فنی دانشجویان جواب داده میشه.

صاحب میشه بگی، ساختار کلی دوره چطوریه ؟

مفاهیم class / functional component روی یک پروژه تمرینی بررسی میشه. استیت و پراپس ها رو میگیم. بعدش میرسیم به context و چرخه عمر کامپوننت ها. قدم بعدی، مفاهیم filter, search, sort رو بهتون میگم. بعدش میریم سمت react-router ، http request و پروژه های دیگه برای ترکیب مفاهیم گفته میشه. بعدش Redux رو میگیم و میریم سمت پروژه اصلی دوره.

راجب پروژه ها یکم بیشتر توضیح میدی ؟

تمرین ها، چالش ها و پروژه ها با نهایت حساسیت انتخاب شدن تا همه مفاهیم مثل هوک ها، استیت های global، درخواست های سمت سرور، http requests و چالش هایی با هم ترکیب بشه و مجددا استفاده بشه تا مطالب تثبیت بشه. پروژه های todoList, contactList, shopping cart, expense tracker جزء مهم ترین پروژه های این دوره هست.

این دوره برای چه کسانی توصیه میشه ؟

یادگیری ریکت بعد از جاوااسکریپت، یکی از بهترین انتخاب ها برای ورود به بازار کار در سال 1400 است.

وجه تمایز تدریست چیه ؟

برای من باعث افتخاره که خودم رو معلم بدونم و توی آموزش مساله ای که برام اهمیت داره اینه که توی تدریس همراه دانشجو باشم و همیشه یک مفهوم رو با طرح یک مساله تدریس میکنم. به راه حل ها فکر میکنیم و پیاده میکنیم. مساله رو پیچیده تر میکنیم و با ترکیب چیزایی که از قبل یاد گرفتیم، به بهینه ترین راه حل میرسیم. این مدل تدریس من هست. قطعا پشتیبانی، وبینارها و پروژه محور بودن از ویژگی های این دوره هست که توی هیچ دوره ی برنامه نویسی دیگه ای، وبیناری برای آسان کردن مسیر استخدامی برگزار نمیشه و بعد یادگیری دانشجو سردرگم میشه و میره دنبال دوره های دیگه. این دوره دقیقا جاییه که جلو همه ی این اتفاقات رو میگیره.

بخاطر مبلغ دوره، نمیخواهم در این دوره شرکت نمایم. پیشنهاد شما چیست؟

به دست آوردن هر چیزی بهایی دارد؛ خیلی از هزینه های زندگی به ما برنمیگرده اما شما توی این دوره روی ارتقاء کیفیت زندگی خودتان سرمایه گذاری می کنید. از امروز شروع کنید و روی رشد خودتان و مهارتتان سرمایه گذاری کنید. هر چیز ارزشمندی می‌خواهید به دست بیاورید باید ابتدا بهای آن را بپردازید.

سرفصل ها

سوالات متداول

همه ی دوره های فرانت هوکس آپدیت میشه و آپدیت ها به صورت رایگان به پنل شما اضافه میشه

بله فعلا 5 پروژه واقعی پیاده شده است و آخرین پروژه نخواهد بود

بله این وبینارها در طی دوره برگزار خواهد شد

هر چقدر تسلط شما بیشتر باشد، سرعت پیشرفت شما در یادگیری فریمورک های جاوااسکریپت بیشتر خواهد بود و قدرت انجام پروژه هایی با پیچیدگی منطق بالاتری را خواهید داشت

نظرات

ارسال دیدگاه جدید