دوره جامع و پیشرفته جاوااسکریپت

مدت : ۳۰ ساعت

تعداد دانشجو : ۱,۳۲۳
پشتیبانی نا محدود - مربی محور
لایو های هفتگی با دانشجویان
۱,۵۳۹,۰۰۰تومان

مشاهده آنلاین پروژه های دوره

پروژه modal

پروژه اپلیکیشن تک صفحه ای (Single Page Application)

ویژگی های دوره

توضیحات

جاوااسکریپت دیگه چیه ؟

آمارهای گیت هاب و سایت stack overflow نشان میده که بازارکار جاوااسکریپت چه در ایران و چه در خارج از کشور رشد چشم گیری در این چند سال اخیر داشته. تا جایی که در سال 2019، جاوااسکریپت به عنوان محبوب ترین زبان برنامه نویسی شناخته شد. یکی از دلایل محبوب زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت، آپدیت های زبان جاوااسکریپت هست که جذابیت این زبان را بیشتر کرده است

چرا باید جاوااسکریپت رو فرا بگیریم ؟

شما تنها با فرا گرفتن جاوااسکریپت، میتوانید برنامه هایی را برای پلتفرم های مختلف توسعه دهید. به عنوان مثال با ریکت (react.js)، vue.js و انگولار (angular) میتوان فرانت سایت را توسعه داد. به کمک nodejs، denojs و express میتوان بک اند سایت و با استفاده از React Native اپلیکیشن های مختص اندروید و ios را توسعه داد.

خب وقتی فریمورک هست، چرا جاوااسکریپت لازمه ؟

وقتی میگن از فریمورک ها و کتابخانه های جاوااسکریپت استفاده زیادی میشود یعنی اینکه ما یک سری کارهایی را که به سختی با خود جاواسکریپت انجام میدهیم، به کمک این تکنولوژی ها به سادگی قابل پیاده سازی هست. اما نباید فراموش کنیم که برای تسلط کافی روی هر کدام از این فریمورک ها، درک عمیق مفاهیم زبان جاوااسکریپت لازم هست. اگر این زبان را به خوبی یاد بگیریم، سرعت پیشرفت و یادگیری شما، خیلی بیشتر می شود. متاسفانه اکثر افراد تازه کار از این مساله غافل هستند.

چرا دوره جامع و پیشرفته جاوااسکریپت آماده شد ؟

از اوایل اسفند 99 تا اواسط خرداد 1400روی این دوره وقت گذاشتم، چون بعد از کارکردن با بیش از 125 دانش پذیر که با من کوچ خصوصی داشتن، به یک مشکل پی بردم که اکثر این افراد درک درستی از مفاهیم جاوااسکریپتی نداشتن و به همین علت یادگیری ریکت (reactjs)، vuejs و فریمورک های دیگه براشون واقعا دشوار بود. این دوره آماده شد تا شما در یک قدمی بازار کار قرار بگیرید

آیا همین دوره جاوااسکریپت کافی خواهد بود؟

مطمین باشید که اولین و آخرین دوره جاوااسکریپتی هست که شرکت خواهید کرد. مطالب، پروژه ها و پشتیبانی این دوره خیلی فراتر از آن چیزی هست که برای شروع کار با تکنولوژی های جاوااسکریپت نیاز دارید. البته شما بعد از این دوره، باید همیشه یاد بگیرید و برای خیلی از مفاهیم سرچ کنید و سرچ کردن رو طی دوره تمرین میکنیم.

برای پشتیبانی چه برنامه ای داری ؟

این دوره پشتیبانی منحصربفرد دارد. پشتیبانی به صورت گروه های ویژه تلگرامی هست و فقط خودم جوابگوی هر گونه سوال و ابهام شما چه در مسائل فنی و چه در پروسه استخدامی و رزومه سازی هستم.

صاحب، میشه بگی ساختار کلی دوره چطوریه ؟

خیلی به این فکر کردم که جاوااسکریپت رو چطور برای شما قابل فهم و کاربردی بگم. بنابراین تصمیم گرفتم دوره رو به دو بخش کلی تقسیم کنم. بخش اول که شامل فصل 1 تا 6 هست. طی این شش فصل، شما به صورت کاملا کاربردی مفاهیم بیسیک زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت مثل الگوریتم ها، عملگراها، آرایه و آبجکت و.. رو یاد میگیرید. در پایان هر فصل تمرین هایی رو گذاشتم تا بتونم مهارت حل مساله شما رو تقویت کنم. در بخش دوم، به کمک چیزایی که در بخش اول فرا گرفتیم، پروژه میزنیم. پروژه ها از ساده شروع میشه. اما این پروژه ها واقعی هستند، پس همزمان لازم میشه که مفاهیم DOM را کاربری یاد بگیریم. در ادامه مباحث پیشرفته تر مثل async Js و برنامه نویسی شی گرا گفته میشه، پس ابتدا با مساله های کوچک این مفاهیم رو یاد میگیریم و برای هر کدام پروژه میزنیم. این دوره سه تا وبینار هم داره.

راجب پروژه ها یکم بیشتر توضیح میدی ؟

تمرین ها، چالش ها و پروژه ها با نهایت حساسیت انتخاب شدن تا همه مفاهیم و چالش هایی که در طی دوره داشتیم، مجددا استفاده بشه و مطالب تثبیت بشه. به عنوان مثال، پروژه سبد خرید به کمک برنامه نویسی شی گرا (object oriented programming) پیاده شده است. این دوره فعلا 25 تا تمرین، 4 تا چالش و 5 پروژه واقعی دارد.

سه تا وبینار توی دوره جریانش چیه ؟

بعد از کار کردن با بیش از 125 دانشجو، به این تجربه رسیدم که اگه دانشجو احساس کنه، کسی کنارش هست که کل مسیر رو رفته با اطمینان خاطر بیشتری یاد میگیره، در این مسیر تجربه های خودم رو بهش میگم و نمیذارم مسیر اشتباهی بره و یادگیری براش لذت بخش خواهد شد. این دوره سه تا وبینار یک ساعته داره که در طول دوره برگزار میشه. در این وبینارها مسائل مربوط به فرایند استخدامی، رزومه سازی، نمونه کار و سوالات فنی دانشجویان جواب داده میشه.

وجه تمایز دوره ت چیه ؟

برای من باعث افتخاره که خودم رو معلم بدونم و توی آموزش مساله ای که برام اهمیت داره اینه که توی تدریس همراه دانشجو باشم و همیشه یک مفهوم رو با طرح یک مساله تدریس میکنم. به راه حل ها فکر میکنیم و پیاده میکنیم. مساله رو پیچیده تر میکنیم و با ترکیب چیزایی که از قبل یاد گرفتیم، به بهینه ترین راه حل میرسیم. این مدل تدریس من هست. قطعا پشتیبانی، وبینارها و پروژه محور بودن از ویژگی های این دوره هست که توی هیچ دوره ی برنامه نویسی دیگه ای، وبیناری برای آسان کردن مسیر استخدامی برگزار نمیشه و بعد یادگیری دانشجو سردرگم میشه و میره دنبال دوره های دیگه. این دوره دقیقا جاییه که جلو همه ی این اتفاقات رو میگیره.

بخاطر مبلغ دوره، نمیخواهم در این دوره شرکت نمایم. پیشنهاد شما چیست؟

به دست آوردن هر چیزی بهایی دارد؛ خیلی از هزینه های زندگی به ما برنمیگرده اما شما توی این دوره روی ارتقاء کیفیت زندگی خودتان سرمایه گذاری می کنید. از امروز شروع کنید و روی رشد خودتان و مهارتتان سرمایه گذاری کنید. هر چیز ارزشمندی می‌خواهید به دست بیاورید باید ابتدا بهای آن را بپردازید.

سرفصل ها

سوالات متداول

خیر، فقط آشنایی با html css پیش نیاز این دوره هست. توصیه میکنم دوره هدیه فلکس و گرید روی همین سایت، قبلش بخونید.

همه ی دوره های فرانت هوکس آپدیت میشه و آپدیت ها به صورت رایگان به پنل شما اضافه میشه

بله فعلا 5 پروژه واقعی پیاده شده است و آخرین پروژه نخواهد بود

بله این وبینارها در طی ذوره برگزار خواهد شد

هر چقدر تسلط شما بیشتر باشد، سرعت پیشرفت شما در یادگیری فریمورک های جاوااسکریپت بیشتر خواهد بود و قدرت انجام پروژه هایی با پیچیدگی منطق بالاتری را خواهید داشت. مباحث این دوره خیلی فرا تر از آن چیزی هست که این فریمورک ها نیاز دارند.

با توجه به پروژه های بسیار زیادی که در دست انجام هست، کاراموز ها قرار است فقط از بین بچه های این دوره انتخاب بشن. مطمینا تجربه واقعی انجام پروژه ها کنار شما من رو هم خوشحال میکنه.

نظرات

ارسال دیدگاه جدید