بوت کمپ برنامه نویسی فرانت اند

به دومین بوت کمپ بهار 1403 فرانت اند در آکادمی فرانت هوکس خیلی خوش آمدید. تنها دوره ای که میتونید برنامه نویسی رو با اون شروع کنید و مطمئن باشید که بعد از اون به دوره آموزشی دیگه ای احتیاج ندارید!

مرور چند نکته مهم

 • برای ثبت نام توی این دوره به هیچ پیش نیاز و پیش زمینه ای نیازی ندارید. پس اگر از صفر صفر میخواهید برنامه نویسی رو شروع کنید، این بوت کمپ دقیقا مناسب شماست.
 • رشته تحصیلی هیچ ارتباطی به اینکه شما میتونید برنامه نویس بشید نداره! حتی اگر رشته تحصیلی شما پرستاری، هنر، حقوق، مهندسی و … بوده/هست میتونید به برنامه نویسی فکر کنید و ثبت نام کنید!
 • در دوره‌های قبل، افراد بسیار زیادی که در رنج سنی 40 تا 50 سال بوده اند در دوره شرکت کرده اند، اگر میخواهید برنامه نویسی رو یاد بگیرید، سن معیار اصلی نیست اما از این جهت مهمه که در کنار ابعاد دیگه زندگی تون، زمان کافی رو برای یادگیری بگذارید.
 • تنها شرط ثبت نام توی این دوره داشتن زمانی کافی برای تمرین روزانه است، حداقل به 2 ساعت زمان شما در روز نیاز داریم.پس اگر در روز 2 ساعت زمان خالی برای آموزش دیدن ندارید، این دوره نمیتونه مناسب شما باشه.
 • علاوه بر استاد، همیشه پشتیبانی رو دارید. همچنین در یک گروه رفع اشکال در کنار منتور و استادتون قدم به قدم جلو میرید.
 • هیچ دوره برنامه نویسی صفر تا صدی وجود نداره و هر کس چنین ادعایی میکنه احتمالا تجربه چندانی در برنامه نویسی نداره. ما هدف مون اینه که در طی بوت کمپ فرانت اند از نقطه صفر به جایی برسید که بتونید وارد بازار کار بشید و توی تیم کار بکنید.

شروع یادگیری یه مهارت جدید میتونه سخت باشه. اما بنظرم سخت ترین قسمت، فقط شروع کاره. کافیه شروع کنید تا طی آموزش ها و برنامه های منظم این بوت کمپ، بدون سعی و خطا و اتلاف وقت به هدف تون برسید. این بوت کپ صرفا یه دوره آموزشی نیست، قراره که در طی 18 تا وبیناری که براتون برگزار میشه و در کنار منتور و پشتیبان همه اشکالات تون رفع بشه و به بهترین نتیجه ممکن برسید.

هدف اصلی بوت کمپ فرانت

هدف اصلی این دوره تبدیل کردن شما به یک توسعه دهنده فرانت اند است که بتواند تمام کارهای لازم در این سمت را به خوبی انجام بده و از کدنویسی لی اوت ( طراحی سایت ) گرفته تا پیاده سازی یک وب سایت داینامیک با ری اکت و نکست و برقراری ارتباط با سرور را به خوبی انجام دهد. حتما و قطعا یاد میگیریم که یک اپلیکیشن وب را با استفاده از ری اکت و به تنهایی و تیمی توسعه داده و با استفاده از گیت آن را بین تیم به خوبی مدیریت کنیم. این دوره از آموزش HTML و CSS شروع شده و در ادامه با یادگیری مفاهیم ری اکت به مهارتی میرسیم که به تنهایی بتونیم یک وب اپلیکیشن ری اکت یا نکست را کد نویسی کنیم.

نقشه راه یادگیری

 • 45 روز اول: در 45 روز اول دوره طراحی وب رسپانسیو رو آموزش میبینید. تمام مفاهیم HTML CSS رو به صورت دقیق یاد میگیرید. در طی دوره پروژه ای رو پیاده خواهیم کرد، همچنین یه تسک برای پیاده سازی به شما داده خواهد شد.
 • دو ماه دوم: در این دوره ماه دوره جاوااسکریپت رو آموزش میبینید. در دوره جامع و پیشرفته جاوااسکریپت تمام مفاهیمی که برای یادگیری ریکت و نکست، لازم دارید رو بهتون میگیم. جدای از پروژه های دوره، بعد اتمام دوره یه پروژه برای پیاده سازی ازتون میخواییم.
 • 15 روز بعدی: الان وقتشه که دوره تیلویند رو آموزش ببینید و با سرعت بیشتری پروژه ها رو پیاده کنید. نهایتا یه تسک بهتون داده میشه که باید به صورت دقیق پیاده کنید.
 • سه ماه بعدی (4-7): دوره متخصص ریکت و ریداکس در این مرحله براتون آماده شده تا ریز و درشت ریکت به صورت حرفه ای درک کنید. پروژه های متنوعی رو با بک اند واقعی بر اساس دیزاین پترن ها و best practise ها توسعه خواهیم داد. همچنین یه پروژه رو به عنوان تسک این مرحله باید پیاده سازی کنید تا از دانش شما مطمئن شویم.
 • دو ماه آخر (7-9): تا این مرحله شما آماده بازار کار هستید! اما به منظور ارتقا دانش شما دوره نکست با پروژه های جامع براتون آماده شده تا به بالاترین سطح دانش از توسعه وب اپلیکیشن های سئو محو شوید. به روال سابق، یه تسک رو باید با نکست پیاده کنید و توسط ما تایید بشه.
 • آماده سازی جهت مصاحبه: الان با کلی پروژه جامع و اکانت قوی گیت هاب و لینکدین میتونید به سادگی وارد بازار کار بشید. کافیه چندتا مصاحبه شغلی برید که ایرادتون شناسایی و رفع بشه.

مزیت های بوت کمپ فرانت هوکس

 • تعهد به یادگیری: خیلیامون کلی دوره داریم که حتی یه بار هم نگاه نکردیم. اما این دفعه قراره که جلوی این اتفاق رو بگیریم. هدف ما اینه که این دفعه دیگه بیخیال آموزش نشید. یه جوری مجبور بشید که همراه بقیه دوستان آموزش ببینید و در کم ترین زمان به بازار کار برسید.
 • فرآیند منتورینگ: در کنار استاد دوره و منتور هاتون، میتونید سوالات تون رو مطرح کنید و سریع رفع اشکال کنید. تا یه مبحثی رو کامل یاد نگیرید، اجازه ندارید وارد مبحث بعدی شود.
 • درک عمیق مفاهیم و پروژه محور بودن: جدای از فرآیند رفع اشکال و پشتیبانی، باید پروژه های دوره رو انجام بدید. همچنین تسک هایی به شما داده میشه که لازمه انجام بدین و کداتون توسط منتورهاتون بررسی میشه. نهایتا عملکرد شما ارزیابی میشه تا بتونید سریع تر پیشرفت کنید.
 • 18 تا وبینار و تسک های خارج دوره: 18 تا وبیناری که در برنامه نه ماه داریم به این هدف ایجاد شده که مباحث فنی و غیر فنی رو مطرح کنیم، سوالات خودتون و چالش های مسیرتون رو بیان کنید و در کنار بقیه دوستان تشویق به یادگیری و پیشرفت بشید.
 • مسیر مشخص و برنامه منظم: در بوت کمپ نه ماهه مسیر برای شما کاملا مشخص هست. پروژه ها، مفاهیم دوره، تسک ها و حتی موضوعات وبینارها دقیقا مشخص هست. قرار نیست که شما با سعی خطا جلو برید، بلکه قراره که از تجربه 7 ساله ما در آموزش استفاده کنید تا بالاترین کیفیت آموزش رو تجربه کنید و با بیش ترین تعداد پروژه و نمونه کار وارد بازار کار بشید.
 • آماده سازی شما برای بازارکار: در نهایت رزومه شما با چند تا پروژه جامع ساخته میشه، اکانت لینکدین و گیت هاب قوی رو خواهید داشت و اینقدر مفاهیم رو خوب درک کرده اید که از پس مصاحبه های فرانت بر بیایید و بهترین موقعیت های شغلی رو از آن خود بکنید.
 • پشتیبانی رایگان پس از دوره: بعد از اتمام دوره نه ماهه، شما همچنان پشتیبانی رو به صورت دائمی خواهید داشت. در صورت وجود شرایط خاص مثل سربازی، شاغل بودن و... امکان تمدید تا 2 ماه بیشتر از موعد نه ماهه رو هم داریم.
 • آموزش با کیفیت و به روز: دوره ها همگی ضبط مجدد شده اند تا شما از به روز ترین و با کیفیت ترین مطالب بهره مند شوید. ما برای آموزش متناسب بازار کار وسواس زیادی داریم، به همین خاطر برامون هم مهمه که دانش شما به روز و عمیق باشه.
 • درک عمیق مفاهیم: اولین شرط یادگیری برنامه نویسی درک عمیق مفاهیمه. سرفصل تمام دوره هم به نهایت دقت ضبط شده است تا به صورت اصولی مفاهیم دوره ها رو درک کنید.
 • تعدد پروژه ها: نه تنها پروژه های دوره ها رو انجام خواهید داشت، بلکه لازمه تسک هایی رو که ما بهتون میدیم ، انجام بدید. اینقدر تمرین و تکرار رو داریم که به مباحث فنی مسلط شوید.
 • هزینه بسیار پایین: هزینه بوت کمپ سایت های دیگه فقط برای ریکت چیزی حدود 15 تا 20 میلیون تومان است. در حالیکه اینجا شما تمام دوره های طراحی وب رسپانسیو، جاوااسکریپت، ریکت، تیلویند و نکست رو آموزش میبینید. عملا فقط هزینه دوره ها رو پرداخت میکنید و ما بقی خدمات پشتیبانی و منتورینگ براتون رایگان خواهد بود. البته اینجا سرفصل ها جامع است و چیزی رو از قلم ننداختیم، همچنین تعداد پروژه هامون به مراتب بیشتر است.

حداقل درآمد فرانت اند

بنظرم بهتره خودتون جواب این سوال رو پیدا کنید. کافیه با یه سرچ ساده در سایت جابینجا آگهی های استخدامی فرانت رو ببینید. متوجه خواهید شد که حقوق یه جونیور در سال 1402 بین 12-15 میلیون تومان در شروع کار است. قطعا بعد 3-6 ماه امکان افزایش حقوق و شرایط بهتر برای شما مهیا خواهد شد. مشابه شغل های مهارت محور، دستمزد و حقوق رو شما تعیین میکنید و به همین خاطر پیشرفت مالی در شغل برنامه نویسی بسیار چشم گیر است. به عنوان مثال دانشجوهایی رو داریم که بدون هیچ سابقه ای با حقوق 12 میلیون استخدام شدند و بعد 1 سال به حقوق بالای 25 میلیون هم رسیدند. دانشجویانی که بالای 2-3 سال سابقه کار دارن اکثرا با حقوق حدود 25-30 میلیون و بالاتر کار میکنند.

هزینه یا سرمایه گذاری؟

هزینه ای که شما برای این دوره آموزشی پرداخت می کنید میتوان گفت به هیچ عنوان هزینه نیست بلکه هوشمندانه ترین سرمایه گذاری است که میتوانید برروی خود انجام دهید. شما وارد مسیری خواهید شد که هیچ محدودیت درآمدی در آن وجود نخواهد داشت و با اطمینان خاطر می توان گفت که بعد از پشت سر گذاشتن این دوره آموزشی، با انجام فقط ۱ پروژه ابتدایی یا حقوق یه ماه اول، چند برابر هزینه این دوره را کسب خواهید کرد. در پایان شما تخصصی را به دست می آورید که به صورت مادام العمر همراه شما خواهد بود و در هر مکان یا زمان که اراده کنید، این امکان وجود دارد تا از این تخصص درآمد میلیونی داشته باشید.

سوالات متداول

در بوت کمپ جدای از محتوای دوره ها، شما در کنار استاد دوره ها و منتور جلو میرید. وبینار ها، گروه اختصاصی بوت کمپ، مرور کد ها و تسک های خارج از دوره شرایط پیشرفت رو برای شما فراهم میکنه. عملا شما فقط هزینه دوره ها رو پرداخت میکنید و تمام وبینارها و منتورینگ برای شما رایگان خواهد بود.

تمام دوره های فرانت اند شامل دوره طراحی وب رسپانسیو، جاوااسکریپت، تیلویند، ریکت و نکست رو خواهید داشت. بر اساس این آموزش ها جلو میریم.

من از شما فقط یه لپ تاپ و اینترنت رو در کنار پشتکار خوب میخوام. انتظار دارم روزی حداقل دو ساعت وقت مفید برای آموزش داشته باشید. قراره که از صفر شروع کنید و نیاز به هیچ دانش قبلی از برنامه نویسی نیست

هر چقدر بیشتر زمان بگذارید، بهتره. حداقل روزی 2-3 ساعت مفید زمان لازمه.

بله قطعا. با ثبت نام در بوت کمپ، شما دسترسی به تمام دوره های فرانت رو خواهید داشت. هزینه دوره هایی که قبلا ثبت نام کردین، از هزینه اصلی بوت کمپ کسر خواهد شد. در نتیجه نه تنها تمام دوره ها رو خواهید داشت، بلکه از شرایط منتورینگ و وبینار ها هم بهره مند خواهید شد. با ثبت نام در بوت کمپ، شما فقط هزینه دوره ها رو پرداخت میکنید و مابقی خدمات براتون رایگان هست.

هزینه بوت کمپ فقط مجموع هزینه تمام دوره ها روی تخفیف هست! به عبارتی دیگر؛ با ثبت نام در بوت کمپ، دسترسی دایم به پشتیبانی و دوره های فرانت رو خواهید داشت و تمام خدمات جانبی هم براتون رایگان خواهد بود.

مشاوره قبل ثبت نام

میتوانید از طریق راه های ارتباطی پایین با ما در ارتباط باشید:

تجربه دانشجویان بوت کمپ

بخشی از تجربه های دانشجویان بوت کمپ های قبلی رو با هم ببینیم:

commentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscommentscomments

ثبت نام

 • اگر دانشجوی قبلی دوره ها هستید شماره موبایلی که باهاش دوره ها رو ثبت نام کردین به اکانت پشتیبانی تلگرام بفرستید تا هزینه نهایی بوت کمپ براتون محاسبه بشه.
 • اگر تا به الان دانشجوی دوره های فرانت هوکس نبودید میتوانید از طریق لینک زیر هزینه رو واریز کنید. لطفا بعد واریز هزینه، اکانت خود را در سایت بسازید و شماره موبایل و رسید واریزی رو به پشتیبانی تلگرام بفرستید.
 • ظرفیت بوت کمپ فقط 50 نفر است. این تخفیف ویژه برای 50 نفر اول هست و تا شش ماه بعدی بوت کمپ فرانت برگزار نخواهد شد. البته در بوت کمپ های آینده هزینه قطعا افزایش پیدا خواهد کرد.
 • ثبت نام در بوت کمپ به منزله  مطالعه کامل و آگاهی دقیق  از تمام موارد مذکور در بوت کمپ، پذیرش تمام قوانین و شرایط سایت فرانت هوکس و پذیرش تمام جزئیات بوت کمپ و پای بندی به تمام بندهای بوت کمپ است..
ثبت نام بوت کمپ14,000,0007,000,000